Firma sprzątająca Katowice

Firma sprzątające – Katowice i okolice

Klaster to firma oferująca kompleksowe usługi sprzątające dla właścicieli i użytkowników domów, mieszkań, przestrzeni biurowych, przemysłowych i innych obiektów użyteczności publicznej. Działamy na rynku od 2013 roku. Współpracujemy z Klientami z Katowic i całego Śląska.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam realizowanie specjalistycznych usług czyszczenia, opartych m.in. na technologii „suchego lodu”. Naszą misją jest dbałość o czystość w powierzonych nam lokalach i obiektach, a także zapewnienie bezpieczeństwa, troska o środowisko, stałe podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej Klaster.

Co oferujemy?

– sprzątanie powierzchni biurowych, czyli utrzymanie czystości i higieny w miejscu pracy, co przekłada się na komfort oraz troskę o zdrowie pracowników

– profesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowych (linii i całych zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, parkingów podziemnych, warsztatów, garaży itd.)

– mycie okien i elewacji m.in. w lokalach mieszkalnych, biurowych, szkołach, restauracjach, sklepach

– specjalistyczne czyszczenie i dezynfekcja systemów wentylacji/klimatyzacji

– czyszczenie obiektów przemysłowych przy użyciu technologii „suchego lodu”

Ponadto wykonujemy:

– mycie hydrodynamiczne (wysokociśnieniowe), czyli usuwanie opornych zabrudzeń za pomocą zimnej lub gorącej pary wodnej; metoda ta jest w 100% bezpieczna dla otoczenia, ponieważ nie wykorzystuje środków chemicznych

– polimeryzację posadzek (akrylowanie podłóg); jest to zabieg przedłużający żywotność posadzki i znacznie poprawiający jej estetykę

– odkurzanie i odpylanie powierzchni na wysokości przy użyciu specjalistycznego sprzętu (usługa przeprowadzana m.in. w centrach handlowych, kinach, teatrach, na stadionach i arenach, w fabrykach, magazynach, placówkach edukacyjnych)

Jakim sprzętem dysponujemy?

Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy innowacyjne urządzenia sprzątające, sygnowane logo renomowanych producentów. W efekcie, czyszczone przez naszą firmę powierzchnie są nieskazitelnie czyste i zadbane.

W codziennej pracy wykorzystujemy m.in. profesjonalne urządzenia szorująco-zbierające, nowoczesny sprzęt do mycia szyb i innych powierzchni płaskich marki Streamline oraz Iconic, niezawodne odkurzacze Karcher, urządzenia do polerowania podłóg, sprzęt do czyszczenia wentylacji marki Tegras oraz Tecai, maszynę do produkcji suchego lodu (mobilną), systemy robotyczne ułatwiające czyszczenie trudno dostępnych powierzchni (w tym np. kanałów rewizyjnych) oraz profesjonalny osprzęt (wentylatory, przewody, wyciągarki etc.).

Stosując sprawdzone metody czyszczenia możliwe jest usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń, takich jak plamy po oleju, ropie, tłuszczu, lakierach, farbach, substancjach chemicznych, sadzy itd.

Sprawdzone firmy sprzątające Katowice

Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej w Katowicach i okolicach? Zachęcamy do kontaktu z zespołem Klaster!

Zdjęcia z realizacji

Partnerzy

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA SYSTEMOWEGO

Pozostaw dane kontaktowe, przygotujemy ofertę i oddzwonimy.Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaster Sp. z o.o., ul.Konduktorska 35, 40-155 Katowice, NIP: 954-274-40-84 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości, a naszym priorytetem jest całkowite przejęcie odpowiedzialności za obiekt w zakresie sprzątania.

Nasza siedziba

ul. Konduktorska 35
40-155 Katowice

Szybki kontakt
Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00