Czyszczenie linii produkcyjnych

Klaster Sp z o.o. to firma z wieloletni doświadczeniem w obsłudze zakładów produkcyjnych. Doczyszczamy każdy rodzaj linii produkcyjnych. Zapewniamy dobór metod czyszczenia uzależniony od powierzchni, zakresu oraz rodzaju zabrudzeń. Dysponujemy szerokim asortymentem sprzętu czyszczącego oraz środków chemicznych a nasz personel jest w pełni przeszkolony w zakresie BHP. Procedury stałego utrzymania porządku jak również jednorazowych usług doczyszczania wskazanych przez Klienta powierzchni ustalane są indywidualnie do zastanych warunków oraz oczekiwań zlecającego. Personel Klaster Sp. z o.o. każde zlecenie traktuje odrębnie mając świadomość, że zadowolenie klienta jest najważniejsze.

Zdjęcia z realizacji

Partnerzy

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA SYSTEMOWEGO

Pozostaw dane kontaktowe, przygotujemy ofertę i oddzwonimy.Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaster Sp. z o.o., ul.Konduktorska 35, 40-155 Katowice, NIP: 954-274-40-84 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości, a naszym priorytetem jest całkowite przejęcie odpowiedzialności za obiekt w zakresie sprzątania.

Nasza siedziba

ul. Konduktorska 35
40-155 Katowice

Szybki kontakt
Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00