Mycie hydrodynamiczne

Oferujemy Państwu kompleksową usługę usuwania najbardziej uciążliwych zabrudzeń w technologi wysokociśnieniowej przy użyciu zarówno zimnej, gorącej wody jak również pary wodnej. Powierzchnia czyszczona jest za pomocą bardzo wysokiej energii dynamicznej strumienia wody.

Technologia ta sprawdza się zarówno w przemyśle gdzie doczyszczaniu podlegać mogą linie mocno zabrudzone posadzki, ciągi komunikacyjne czy wnętrza zbiorników lub reaktorów jak również w sektorze motoryzacyjnym czy też do czyszczenia i pielęgnacji maszyn budowlanych.

Mycie hydrodynamiczne może zostać przeprowadzone w 100% bez użycia chemii co czyni je w pełni ekologiczną metodą czyszczenia.

Mycie hydrodynamiczne
Urządzenie do mycia hydrodynamicznego

Partnerzy

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA SYSTEMOWEGO

Pozostaw dane kontaktowe, przygotujemy ofertę i oddzwonimy.Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaster Sp. z o.o., ul.Konduktorska 35, 40-155 Katowice, NIP: 954-274-40-84 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości, a naszym priorytetem jest całkowite przejęcie odpowiedzialności za obiekt w zakresie sprzątania.

Nasza siedziba

ul. Konduktorska 35
40-155 Katowice

Szybki kontakt
Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00