O Nas

Firma Klaster działa na rynku usług sprzątających od 2013 roku. Zaczynaliśmy od świadczenia usług w domach i mieszkaniach, stopniowo rozszerzając je na obiekty użyteczności publicznej, przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne. Obecnie działamy na terenie makroregionu Śląska i Małopolski. Przez lata budujemy i poszerzamy bazę sprzętową, co aktualnie daje nam możliwość wykonania każdego zakresu usług utrzymania czystości, w tym wysoce specjalistycznych. Od lat bazujemy również na tej samej sprawdzonej i profesjonalnej kadrze – począwszy od koordynatorów po pracowników obiektowych. Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA SYSTEMOWEGO

Pozostaw dane kontaktowe, przygotujemy ofertę i oddzwonimy.Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaster Sp. z o.o., ul.Konduktorska 35, 40-155 Katowice, NIP: 954-274-40-84 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości, a naszym priorytetem jest całkowite przejęcie odpowiedzialności za obiekt w zakresie sprzątania.

Nasza siedziba

ul. Konduktorska 35
40-155 Katowice

Szybki kontakt
Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00