Sprzątanie biur Zabrze

Sprzątanie biur Zabrze

Przestrzeń biurowa każdego dnia narażona jest na wpływ czynników zewnętrznych, w tym przede wszystkim na zanieczyszczenie powierzchni płaskich, ciągów komunikacyjnych, boksów biurowych czy też sanitariatów oraz punktów gastronomicznych.

Firma Klaster posiada ogromne doświadczenie w sprzątaniu biur, obiektów handlowych oraz usługowych. Działamy w oparciu o zaawansowany technologicznie sprzęt i sprawdzone środki czystości. Współpracujemy z Klientami z Zabrza i okolic. Zapewniamy elastyczne podejście do każdego zlecenia.

Świadczymy usługi na terenie biurowców, obiektów handlowych oraz centrów konferencyjno- szkoleniowych, instytucji użyteczności publicznej.

W ramach naszych obowiązków zajmujemy się czyszczeniem mebli biurowych, regałów, biurek, blatów, stołów, krzeseł, lad, podłóg, schodów, parapetów, poręczy, praniem wykładzin, myciem toalet, wind oraz osłon okiennych, a także opróżnianiem koszy na śmieci i regularnym dostarczaniem środków higieny.

Mysie okien Zabrze

Nasza oferta obejmuje m.in.:

– sprzątanie biura, sali konferencyjnej, sekretariatu, kuchni firmowej, strefy relaksu, holu recepcyjnego, punktu obsługi klienta

– specjalistyczne czyszczenie obiektów przemysłowych, warsztatów, zakładów produkcyjnych, magazynów, linii technologicznych, pomieszczeń technicznych i gospodarczych

– mycie okien, elewacji

– dezynfekcja systemów wentylacji i klimatyzacji

– mycie wysokociśnieniowe (hydrodynamiczne), umożliwiające usunięcie trudnych zabrudzeń przy użyciu zimnej lub gorącej pary wodnej

– polimeryzacja posadzek (podłoga pozostaje idealnie czysta i błyszcząca)

– odkurzanie powierzchni na wysokości przeprowadzane m.in. w kinach, centrach handlowych, magazynach, na stadionach

– ochrona mienia, w tym dozór nad bezpieczeństwem i wewnętrznymi procedurami w firmie.

Utrzymanie czystości w przestrzeni biurowej – Zabrze i okolice

W zależności od potrzeb Klientów realizujemy kontrakty stałe, jak i jednorazowe zlecenia na terenie Zabrza i całego województwa śląskiego. Zakres prac oraz metody czyszczenia oraz dezynfekcji każdorazowo ustalamy z Zamawiającym. Prowadzimy nadzór nad przebiegiem prac. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni. Wykorzystujemy superwydajne urządzenia, sygnowane logo renomowanych producentów, co przekłada się na efektywność wszystkich naszych działań.

Stosujemy m.in.:

– urządzenia szorująco-zbierające

– profesjonalny sprzęt do mycia szyb marki Streamline oraz Iconic

– odkurzacze Karcher

– sprzęt do czyszczenia wentylacji marki Tegras i Tecai

– mobilną maszynę do produkcji suchego lodu

– urządzenia do polerowania podłóg

– systemy robotyczne ułatwiające czyszczenie trudno dostępnych miejsc (w tym np. kanałów rewizyjnych).

Dzięki tym urządzeniom oraz efektywnym technikom czyszczenia, możliwie jest sprawne usunięcie nawet bardzo opornych zabrudzeń po oleju, tłuszczu, lakierach, farbach, sadzy, substancjach chemicznych itd.

Sprzątanie biur w Zabrzu

Poszukujesz doświadczonej firmy sprzątającej w Zabrzu i okolicach? Zachęcamy do kontaktu z zespołem Klaster!

Zdjęcia z realizacji

Partnerzy

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA SYSTEMOWEGO

Pozostaw dane kontaktowe, przygotujemy ofertę i oddzwonimy.Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaster Sp. z o.o., ul.Konduktorska 35, 40-155 Katowice, NIP: 954-274-40-84 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości, a naszym priorytetem jest całkowite przejęcie odpowiedzialności za obiekt w zakresie sprzątania.

Nasza siedziba

ul. Konduktorska 35
40-155 Katowice

Szybki kontakt
Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00