Polimeryzacja posadzek

Oferujemy Państwu usługę polimeryzacji (akrylowania) podłóg, które gwarantuje wysoką estetykę pomieszczeń, lecz najważniejszym celem działania jest zabezpieczenie posadzek przed nadmiernym zużyciem.

Najistotniejszym elementem podczas wyboru polimeru jest miejsce jego docelowego zastosowania oraz właściwości jakie musi spełniać.

Nie każdy polimer charakteryzuje się dobrymi właściwościami a co za tym idzie żywotnością.

Proces polimeryzacji posadzki składa się z kilku etapów:

  • etap I – usunięcie starej warstwy polimerowej/ akrylowej, gruntowne czyszczenie posadzki
  • etap II – neutralizacja posadzki
  • etap III – podkład
  • etap IV – nakładanie 2-3 warstw akrylowych
  • etap V – polerowanie

Po prawidłowo przeprowadzonym procesie arylowania posadzki następuje najważniejszy etap wpływający na żywotność posadzki tzn. mycie i konserwacja. Po dokonanym zleceniu wskazujemy preparaty zalecane do bieżącego utrzymania czystości, aby mogli Państwo cieszyć się długotrwałymi efektami naszej usługi.

Partnerzy

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA SYSTEMOWEGO

Pozostaw dane kontaktowe, przygotujemy ofertę i oddzwonimy.Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaster Sp. z o.o., ul.Konduktorska 35, 40-155 Katowice, NIP: 954-274-40-84 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości, a naszym priorytetem jest całkowite przejęcie odpowiedzialności za obiekt w zakresie sprzątania.

Nasza siedziba

ul. Konduktorska 35
40-155 Katowice

Szybki kontakt
Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00