Firma sprzątająca Gliwice

FirmA sprzątającA gliwice

Klaster to przedsiębiorstwo świadczące wszechstronne usługi utrzymania czystości dla właścicieli i użytkowników domów, apartamentów, powierzchni biurowych, obiektów przemysłowych oraz innych miejsc publicznego użytku. Prowadzimy działalność od 2013 roku i skutecznie współpracujemy z Klientami z Gliwic oraz całego regionu śląskiego.

Wykorzystujemy najnowszej generacji sprzęt, dzięki czemu możemy świadczyć wyspecjalizowane usługi czyszczenia, w tym te oparte na technologii „suchego lodu”. Naszą misją jest utrzymanie czystości w powierzonych nam lokalach i obiektach, ale także gwarantowanie bezpieczeństwa, dbanie o środowisko naturalne i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu.

Klaster jako renomowana firma sprzątająca na terenie Gliwic, dostarcza usługi na najwyższym poziomie. Firmy sprzątające w Gliwicach mogą oferować różne standardy, ale naszą misją i profesjonalizm oraz zadowolenie naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby poznać bardziej szczegółową ofertę.

Firma sprzątająca, sprzątanie biur

W RAMACH USŁUGI DLA KLIENTÓW Z Gliwic OFERUJEMY

– utrzymanie porządku w przestrzeniach biurowych, co przekłada się na komfort i dbałość o zdrowie pracowników

– zaawansowane usługi sprzątania obiektów przemysłowych, w tym linii produkcyjnych, magazynów, parkingów podziemnych, warsztatów i garaży

– profesjonalne mycie okien i elewacji, zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowych, jak i w placówkach edukacyjnych, restauracjach i sklepach

– specjalistyczne czyszczenie i dezynfekcja systemów wentylacji/klimatyzacji

– czyszczenie obiektów przemysłowych przy użyciu nowoczesnej technologii „suchego lodu”

Jako doświadczona firma sprzątająca Gliwice, Klaster jest gotowa, aby spełnić te i inne wymagania związane z utrzymaniem czystości. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Ponadto wykonujemy:

– usuwanie trudnych zabrudzeń za pomocą mycia hydrodynamicznego (wysokociśnieniowego), które wykorzystuje zimną lub gorącą parę wodną; ta metoda jest w 100% bezpieczna dla środowiska, ponieważ nie korzysta z chemikaliów

– wykonywanie polimeryzacji posadzek (akrylowanie podłóg); jest to proces, który przedłuża trwałość podłogi i znacznie poprawia jej wygląd

– odkurzanie i odpylanie powierzchni na wysokościach za pomocą specjalistycznego sprzętu (usługa świadczona m.in. w centrach handlowych, kinach, teatrach, stadionach i arenach, fabrykach, magazynach, placówkach edukacyjnych)

Firma sprzątająca Gliwice – cennik

Jako prężnie działająca firma z ustabilizowaną pozycją na rynku, możemy zaproponować konkurencyjny cennik usług. Wycena zlecenia jest dokonywana indywidualnie, w oparciu o takie parametry jak:

metraż biura, częstotliwość sprzątania, zakres usług, specyfika działalności
– konieczność użycia specjalistycznego sprzętu bądź środków czystości, lokalizacja

W przypadku podjęcia długoterminowej współpracy zapewniamy dodatkowe rabaty.

Odkurzacz dla firm sprzątających w biurach

Jakim sprzętem dysponujemy?

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości dla wszystkich firm i instytucji w Gliwicach. Do naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane urządzenia sprzątające, znane z logo uznanych producentów. Dzięki temu, powierzchnie czyszczone przez naszą firmę sprzątającą Gliwice są bez zarzutu czyste i zadbane.

W naszej codziennej rutynie korzystamy z profesjonalnych urządzeń szorująco-zbierających, nowatorskiego sprzętu do mycia szyb i innych płaskich powierzchni znanych marek Streamline oraz Iconic, niezawodnych odkurzaczy Karcher, urządzeń do polerowania podłóg, sprzętu do czyszczenia wentylacji firm Tegras i Tecai, mobilnej maszyny do produkcji suchego lodu, systemów robotycznych ułatwiających czyszczenie trudno dostępnych miejsc (w tym np. kanałów rewizyjnych) oraz profesjonalnego osprzętu (wentylatory, przewody, wyciągarki itd.).

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych metod czyszczenia, jesteśmy w stanie usunąć nawet najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia, takie jak plamy po oleju, ropie, tłuszczu, lakierach, farbach, substancjach chemicznych, sadzy itp. Jako jedna z wiodących firm sprzątających Gliwice, gwarantujemy nie tylko czystość, ale również pełne zadowolenie naszych klientów.

Sprawdzona firma sprzątające gliwice

Jeśli poszukujesz profesjonalnej i zaufanej firmy sprzątającej w Gliwicach, skontaktuj się z zespołem Klaster! Czekamy na Twoje zapytanie i jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania dotyczące utrzymania czystości.

Zdjęcia z realizacji

Partnerzy

PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTANIA SYSTEMOWEGO

Pozostaw dane kontaktowe, przygotujemy ofertę i oddzwonimy.Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaster Sp. z o.o., ul.Konduktorska 35, 40-155 Katowice, NIP: 954-274-40-84 – więcej informacji znajduje się w klauzuli informacyjnej

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości, a naszym priorytetem jest całkowite przejęcie odpowiedzialności za obiekt w zakresie sprzątania.

Nasza siedziba

ul. Konduktorska 35
40-155 Katowice

Szybki kontakt
Godziny otwarcia

Pon - pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00